وکلا

محمد  امیرافشاری

رشته فعالیت 
امور حقوقی ایران-آلمان

بخش‌های فعالیت
خدماتی، سرگرمی و تفریحی، مهمانداری، بازرگانی، حمل و نقل

رزومه
متولد ۱۳۵۲ در تهران/ایران. فارغ‌التحصیل رشته حقوق بین‌الملل خصوصی و اقتصادی از دانشگاه‌های برلین، هامبورگ و زوریخ. کارآموز دادگستری شهر فرانکفورت در رشته حقوق املاک و حقوق ورشکستگی. ورود به حرفه وکالت در هامبورگ/آلمان ۱۳۸۶. مدیر عامل مؤسسه حقوقی محمد امیرافشاری در تهران از سال ۱۳۹۴.

انسیه سیدصدر

رشته‌های فعالیت
حقوق قرارداد و شرکت‌ها، سرمایه‌گذاری خارجی، بیمه

رزومه
متولد ۱۳۵۹ در اهواز/ایران. فارغ‌التحصیل رشته حقوق از دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی و از دانشگاه کوئین مری لندن در مقطع کارشناسی ارشد. ورود به حرفه وکالت در تهران/ایران ۱۳۸۳. عضو کمیته منطقه‌ای اتاق بازرگانی بین‌المللی در ایران از سال ۱۳۹۰.

مصطفی صنعتکار خالقی

رشته‌های فعالیت
بستن حسابها و تهيه صورتهای مالي، حسابداری مالی، پیمانکاری و صنعتی، تحرير و تنظيم دفاتر قانوني و اظهارنامه مالياتي

رزومه
متولد ۱۳۴۹ در تهران/ایران. لیسانس حسابداری. حسابدار و مدیر مالی و اداری در تهران از سال ۱۳۷۸. 

مهدی اصغری مقدم

رشته‌های فعالیت
حقوق شرکت‌ها، حقوق حمل و نقل

رزومه
متولد ۱۳۵۳ در بندر انزلی/ایران. کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از ایران. داور کمیته منطقه‌ای اتاق بازرگانی بین‌المللی در ایران. مدیر حقوقی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس. کارشناس دادگستری در رشته حمل و نقل. 

کیاناز ریاحی نظری

رشته‌های فعالیت

حقوق شرکت‌ها، حقوق تجارت، تنظیم قراردادهای مدنی منجمله قراردادهای مدیریت دارایی و قراردادهای مشارکت انتفاعی

رزومه

متولد ۱۳۵۳ در تهران/ایران. کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران. دستیار مدیریت فروش ماشین‌آلات صنعتی در یک شرکت بازرگانی در تهران از سال ۱۳۷۶ لغایت ۱۳۸۲. مدیریت زنجیره تأمین در دفتر یک شرکت چندملیتی در تهران از سال ۱۳۸۲ لغایت ۱۳۸۵. مشاور حقوقی در تهران از سال ۱۳۸۶ لغایت ۱۳۸۷. ورود به حرفه وکالت در سمنان/ایران ۱۳۹۰.

سعید مجیدی‌نژاد

رشته فعالیت

حقوق داخلی  ایران به ویژه حقوق مدنی و تجارت

رزومه

متولد ۱۳۴۳ در تهران/ایران. لیسانس حقوق قضایی و فوق‌لیسانس حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد تهران. ورود به حرفه وکالت در تهران/ایران ۱۳۷۸. نویسنده مطالب حقوقی در مجله اطلاعات هفتگی از سال ۱۳۸۱.